برنامه‌های آموزش وپرورش درخصوص سند ۲۰۳۰ از دستورکار خارج شده است

سند ۲۰۳۰ از دستورکار آموزش و پرورش خارج شده است


به گزارش پرتال خبری سناد، عبدالرسول عمادی سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در واکنش به پرسش مخاطبان درباره «اهتمام در اجرای سند۲۰۳۰ اهمال در سند تحول آموزش وپرورش»، اظهار داشت: سند ۲۰۳۰ کاملاً از دستورکار آموزش و پرورش خارج شده است و به عبارتی دیگر با دستور معاون اول رئیس‌جمهور بعد از رهنمودهای مقام معظم رهبری، سند ۲۰۳۰ به طور کلی کنار گذاشته است و هر چیزی در مورد اجرای سند ۲۰۳۰ در آموزش و پرورش را تکذیب می‌کنم.


وی ادامه داد: اگر موردی است که رسما با استناد به مفاد سند ۲۰۳۰ در حال اقدام است، باید اطلاع داده شود؛ ولی نمی‌شود هر برنامه‌ای که در آموزش و پرورش اجرا می‌شود را عده‌ای سوءظن داشته باشند و بخواهند به سند ۲۰۳۰ وصل کنند، چرا که سند ۲۰۳۰ به هیچ وجه در آموزش و پرورش قابل اجرا نیست.


عمادی با بیان اینکه سند تحول آموزش و پرورش در حال اجراست، گفت: برنامه زیرنظام‌های سند تحول آموزش و پرورش به تصویب رسیده و در سال ۱۳۹۸ با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود. 


وی تصریح کرد: یک سال است که این سند بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است، هر چند از سال ۹۰ اجرایی و عملیاتی شده است، ولی در این یک سال اخیر شتاب بیشتری گرفته است. 

/ 0 نظر / 47 بازدید